Porteno Central Apart Galerias Pacifico
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Porteno Central Apart Galerias Pacifico Buenos Aires appartement heeft een welgelegen locatie op slechts 5 minuten wandelafstand van het Galerías Pacífico. Het appartement van 40 m² kan tot 2 huisvesten.
Dit 1-badkamer appartement biedt accommodatie in de Tribeca wijk van de stad, binnen het bereik van de Avenida Corrientes. De Obelisco de Buenos Aires bevindt zich op circa 1 km van Porteno Central Apart Galerias Pacifico appartement, terwijl Florida busstation op ongeveer 200 meter afstand van het pand ligt. Vanaf deze accommodatie rijdt u in 10 minuten naar Recoleta Cemetery.
Bij de accommodatie zijn een bidet, een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.
Gasten die in Porteno Central Apart Galerias Pacifico appartementen verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een kitchenette, evenals een eetgedeelte. Dit appartement ligt binnen slechts 5 minuten te voet van het metrostation General San Martin en op 2 km afstand van het treinstation Once.
- Locale bezienswaardigheiden
- 9 de Julio Avenue1,1 km
- Teatro Colón650 m
- Begraafplaats Recoleta1,9 km
- Avenida de Mayo4 km
- Plaza Serrano5 km
- Catedral Metropolitana1 km
- Plaza de Mayo1,2 km
- Luchthavens
- Luchthaven Jorge Newbery Airfield9 km
- Treinstations
- Retiro Station1,1 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Alleen volwassenen
- Allergievrije kamers
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Verwarming
- Mini bar
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar is Porteno Central Apart Galerias Pacifico appartement gevestigd?
Porteno Central Apart Galerias Pacifico appartement is te vinden in het centrum van Buenos Aires, vlak bij het Galerías Pacífico. - ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Porteno Central Apart Galerias Pacifico appartement.
Als gasten bij Porteno Central Apart Galerias Pacifico appartement verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Buenos Aires bezoeken, het Teatro Colón (900 m) en de Avenida Corrientes, gelegen op 20-minuten loopafstand. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Porteno Central Apart Galerias Pacifico appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Porteno Central Apart Galerias Pacifico appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Porteno Central Apart Galerias Pacifico appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Porteno Central Apart Galerias Pacifico appartement is $99. - ❓
Wordt luchthaventransfer verzorgd door het appartement?
Gasten van het appartement kunnen autoservice aanvragen. - ❓
Wat voor soort diensten biedt Porteno Central Apart Galerias Pacifico appartement?
Porteno Central Apart Galerias Pacifico appartement biedt eersteklas diensten zoals 24-uurs receptie.